קורס יזמות והתחדשות עירונית

רוצה להיות יזם נדל"ן? לדעת כיצד להשקיע נכון? אתה דייר במתחם פינוי בינוי? יועץ שיווק או אדריכל? קורס יזמות והתחדשות עירונית של היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה הוא הקורס המקיף למעוניינים להיות יזמים בנדל"ן.

מהות התוכנית:
בוגרי הקורס יסיימו את הקורס עם ידע תיאורטי נרחב, אך חשוב לא פחות, גם עם ידע פרקטי עצום. בוגרי הקורס ידעו כבר במהלך הלימודים כיצד ליזום נדל"ן באפיקים שונים ומגוונים, תוך בחירת אפיקי הסיכון להשקעה, ירכשו ידע וכלים בתהליכי היזמות וההתחדשות העירונית לסוגיה, יחשפו למגוון תהליכי עבודת היזמות, קרי: עבודה עם רשויות מקומיות, בנקים מלווים, יועצים, מתכננים, ניהול דיירים וכד'. משתתפי הקורס יסיירו בפרויקט הנמצא בתהליכי בניה ויתנסו דרך ביצוע פרויקט ווירטואלי אשר יאפשר למשתתפים לנקוט פעולות יזמיות.
הקורס משלב הרצאות תיאורטיות וכלים פרקטיים מעולמות שונים ומגוונים בעולם הנדל"ן: היבטים משפטיים, מיסוי מקרקעין, חוק המארגנים, ניהול דיירים, מימון וליווי פיננסי, תכנון ויועצים, ביצוע פרויקטים, שיווק, פוליטיקה, ממשל ורשויות מקומיות.

יתרונות הקורס:
• הקורס חדשני בתפיסותיו מאחר והוא מאפשר לבוגריו לנקוט פעולות יזמיות במגוון דרכים שונות, מרמה פאסיבית של השקעות בנדל"ן ועד רמה אקטיבית מאוד.
• היזם בקורס ידע לנהל סיכונים, לקבל החלטות, לפתח אסטרטגיות עבודה, לפתח גמישות בתוך עולם חסר ודאות, לנהל מערך דיירים ויועצים, ירכוש ידע רוחבי מכלל התחומים המקיפים את עולם היזמות: עסקי – משפטי – תכנוני –  פיננסי.
• הקורס מתמקד בייזום של תמ"א 38, פינוי בינוי, ניהול התחדשות עירונית, הקמת "מנהלות" להתחדשות עירונית, אך גם בהחלט מתאים למשקיע הפרטי שמעוניין להבין את מגמות השוק, לרכוש ידע ודרכי עבודה ובכך לזהות הזדמנויות להשקעה מניבה.

קהל היעד ותנאי קבלה:

היקף הקורס: 

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

ממונה אקדמי – ד"ר עופר פרצב

מרצה מוביל הקורס – מר אבישי קינן מומחה ליזמות והתחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי.

נבחרת מרצים מובילים בתחום.

תעודת סיום יוקרתית מטעם אוניברסיטת חיפה.

קמפוס האוניברסיטה: ימי ראשון בין השעות 17:00 – 21:00

היקף הקורס: 

מועד פתיחה: 14/12/22

פוסט נדלן חדש