קורס אפיון חווית משתמש UX - גם בזום!

קורס לימודי UX הוקם על מנת לספק מענה לצורך תעשייתי באנשי חוויית משתמש איכותיים אשר מבינים לעומק הן את הפן המדעי והן את הפן המעשי של אפיון חוויית משתמש.

יתרונות הקורס:
• הבנת החשיבה מאחורי תכנון חוויה ותפקידו של המאפיין בתעשייה ובחיים.
• הבנה מעמיקה כיצד אדם תופס, מעבד ופועל על המידע בסביבתו הדיגיטלית והלא דיגיטלית.
• מחקר שוק ומתחרים: מתן כלים לאיסוף הנתונים וחילוץ המידע החיוני לאפיון אפקטיבי
• הבנה של מערכות אפיון מורכבות ואפיון אסטטי
• הלימודים במסלול משלבים תיאוריה מעמיקה עם פרקטיקה יום יומית. במהלך הלימודים נסקור את עקרונות התחום ונכסה את תחומי האפיון הנפוצים בתעשייה.

עם סיום הקורס תקבלו תעודת סיום יוקרתית מטעם אוניברסיטת חיפה.

קהל היעד ותנאי קבלה:
הקורס מיועד למתחילים ולמעוניינים להרחיב את הידע בתחום חוויית המשתמש. המסלול מכוון לבעלי זיקה טכנולוגית או זיקה לאנשים או שניהם.

היקף הקורס: 150 שעות

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

מבוא – הבנת החשיבה מאחורי תכנון חוויה, על צרכנות וחיים בעולם דיגיטלי מרובה מסכים, תפקידו של המאפיין בתעשייה ובחיים וחשיבות שיטת המשתמש במרכז.

פסיכולוגיה קוגניטיבית – תהליכי תפיסה ועיבוד מידע, ראיה ועיבוד ויזואלי, קשב, זכרון, תפיסה, הסקת מסקנות, רגשות וכמובן מה מרכיב את החוויה עצמה. החלק האנושי במערכת הנקראת אינטראקציית אדם-מחשב.

מחקר – כולל נושאים של מחקר שוק ומתחרים, בניית שאלונים וניהול ראיונות, ביצוע מבדקי שמישות, ניתוח נתונים אנליטי, אוריינות ועוד. נלמד כיצד לאסוף את הנתונים הנכונים וכיצד לחלץ את המידע החיוני לאפיון אפקטיבי.

מרצה מוביל הקורס: ד"ר עופר מונר, המנהל האקדמי של התוכנית ללימודי UX. תואר ד"ר בפסיכולוגיה קוגניטיבית מאוניברסיטת ת"א. מומחה בתהליכי קשב, עיבוד מידע ויזואלי, רגשות וכלכלה התנהגותית. בעל 15 שנות ניסיון כמאפיין מערכות מורכבות. מומחה בכיר רשום להנדסת אנוש. מחבר הספר Interaction Psychology: Human Experience. בעל 20 שנות ניסיון בהדרכה והוראה. מייסד ובעלים של UXer – אפיון, ייעוץ והדרכת חוויית משתמש.

ד"ר דוד גלולה: תואר שלישי לאינטראקציית אדם מחשב מאוניברסיטת בר-אילן מייסד מכון המחקר להעצמת משתמשים. 13 שנות ניסיון כמאפיין ומנתח מערכות מורכבות. 15 שנות ניסיון בהוראה בעלים של חברת האפיון, עיצוב ופיתוח ProUX.

לילי עזר: תואר שני בעיצוב מבצלאל, מעצבת מוצר בכירה.

תעודת סיום יוקרתית מטעם אוניברסיטת חיפה.

קמפוס המרכז ובזום: ימי חמישי בין השעות 17:00 – 21:00

היקף הקורס: 150 שעות.

מועד פתיחה: 15/12/22

‏‏פוסט קורס אפיון חווית משתמש-01